МНЕНИЕТО ВИ ЗА НОВИЯ ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БСП МИХАЙЛ МИКОВ

МНЕНИЕТО ВИ ЗА НОВИЯ ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БСП МИХАЙЛ МИКОВ

Мнениеот bspmontana » Съб Авг 02, 2014 12:04 am

Разбира се ,че с доверие и надежда го приемаме новият председател. Крайно време беше да се направят радикални промени в дейността на Партията . Всички очакваме това . И ... крайно време е да се определи тази Партия на кои е Партия - на бедните и трудещите , обикновените хора и пенсионери ли е , или на хора с корпоративни интереси .Май някои ръководни другари се увлякоха в дивия капитализъм и забравиха за какво са избрани в Партията.Някога на един от конгресите на БКП Т. Живков излезе с един призив - "приземяване","приземяване","приземяване" мисля ,че този призив трябваше някой да го изрече и на миналия конгрес. Наистина е нужно това "приземяване" да се свърнат някои другари и да се определят къде им е точно мястото и за какво са избрани в тази Партия. Иначе си мисля трябва ние обикновените членове и хора да ги "приземиме" принудително . Както казват някой политици сега - "Дойде време разделно" Всеки трябва да си отиде на мястото. Иначе ще се вмерише , а мършата се изхвърля на боклука.
admin
bspmontana
Site Admin

Re: МНЕНИЕТО ВИ ЗА НОВИЯ ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БСП МИХАЙЛ МИКОВ

Мнениеот akostova » Сря Авг 06, 2014 7:05 pm

Много приятно съм изненадана от представянето му в предаването "Панорама"на БНТ на 01.08.2014г.Говори компетентно,държа се достойно.Чудесното му чувство за хумор ,съчетано с толерантен и спокоен тон е много полезно в момента.
akostova

Мнениеот Павлин Георгиев » Вто Яну 27, 2015 4:59 pm

Проблемът не е в това, кой ще е начело на партията, а в това, че партията в момента е скъсала с идеите на марксизма - ленинизма. Тя не е авангард на работническата класа и на трудовата интелигенция, А Е ОБСЕБЕНА ОТ ВЪРХУШКА, КОЯТО ОГРАБВА НАРОДА И Е В СЪЮЗ С НАТО, САЩ и ЕС!
Павлин Георгиев

Мнениеот bspmontana » Вто Яну 27, 2015 8:20 pm

Ей Павка ,знаеш ли че не мога да не се съглася с теб. Абсалютно си прав и аз съм съгласен с теб
Така е . Но нали знаеш Павка ,че всичко в тоя объркан свят се променя. Променяме се и ние.Много е трудно да се върнем назад.От миналото можем само да се учим .Там друга работа нямаме. Трябва да гледаме напред.Истината и възможностите са пред нас отпред .Трябва първо да сме българи и патриоти и след това може да се ашладисваме където си искаме в политическото пространство.Затова казвам винаги Не АБВ е партията най- близо до БСП , а партия АТАКА.Заедно можем да запазим българщината и България. Нали Павка ? Аз работя в тази насока.Но ти знаеш дядо ти Григор къде е бил 1923 г. и за какво се е борил.Знам ,че ако е жив ще застане до теб и ще бъде съгласен с теб . Съгласен си нали Павка ? Но съгласи се ,че тази борба е борба за социална справедливост и правова държава и тя ще продължи до тогава докато съществува този строй капитализъм. Така е нали ? С удоволствие бих продължа диспута с теб .От мен поздрави Павка !
INTER
bspmontana
Site Admin

Мнениеот Павлин Георгиев » Сря Яну 28, 2015 9:33 am

Напълно съм съгласен с теб, че от миналото трябва да се поучаваме с достойнство. Светът се променя, но това дето се върши в момента не е положителна промяна, а е разруха и упадък. Атака е най-справедливата клауза в момента, защото Волен Сидеров е на принципни позици. Пътят избран от нашите управници е погрешен. Има и друг път. Гърците го доказаха и победиха. Ние следва да се поучим от тях.
Павлин Георгиев

Мнениеот bspmontana » Сря Яну 28, 2015 10:14 am

Ох ! Рано е да говорим за тия гърци . Не се знае на къде ще се извъртят нещата. Аз си мисля ,че това е голяма постановка и театър сега при тия гърци . Отново МВФ и ЕЦБ ще им скроят шапката. Ще им опростя нещо да ги залъжат , но отново ще си останат длъжници и финансово заробени . Няма да ги изпуснат така лесно . А за Сидеров съм съгласен с теб. И аз съм му фен.Няма такъв политик в България като него.. А трябва да има поне още 2-3 ,за да се получат нещата .
bspmontana
Site Admin

Мнениеот Павлин Георгиев » Сря Яну 28, 2015 10:44 am

Всеки един от нас трябва да бъде като Волен Сидеров и да работи всеотдайно за отечеството си. А за гърците не се съмнявай. Те победиха Италия по време на втората световна война и не се дадоха на германците. Англичаните ги превзеха последствие, защото генерал Маркос се оказа предател, а Тито пусна англичаните да минат през Шар планина и да ги ударят в гръб. Те преживяха и военната хунта, върнаха им и монархията, но не се предадоха. Те си имат своите герои Манолис Глезос и весдесъщия Микис Теодоракис. Русия им предлага договор за 30 години да им изкупува селскостопанската продукция и те няма да се откажат от тази апетитна хапка. Западът бесне и най-вече за това, че има и други държави, които ще тръгнат по пътня на независимостта и няма да позволят да станат колония на САЩ и Европа. Само ние ще умираме в робство и мизерия, защото никога не сме имали свободен дух, а сме били роби и предатели. Турция отказа да даде бази срещу Русия за да не си развали рахатлъка с Русия, а нашите предатели управници дадоха морската столица за военна база срещу нашите братя и освободители. Срам ме да де нарека българин заради тях.
Павлин Георгиев

Мнениеот bspmontana » Сря Яну 28, 2015 11:17 am

Нямам думи за последните редове и съм напълно съгласен с теб. Но въпреки борбеността на гърците си мисля ,че ще ги излъжат . Много скоро ще проличи това.Ще включат схемата на подкупи и ще ги омагьосат. Имам предвид купуване на политиците на гърците с крупни суми пари и ще догодят нещата . Смеем да се басирам с теб .
bspmontana
Site Admin

Мнениеот Павлин Георгиев » Сря Яну 28, 2015 11:32 am

Нещо мого станаха тези дето трябва да ти подкупват, Литва, Латвия, Естония, Украйна, Грузия, Полша, Чехия, Румъния, целия Заопад, абе нещо станаха много маймуните на клона и той ще се счупи. Не може САЩ да властват и да подкупват целия свят, вярно е че машината им за печатене на долари работи денонощно, но не се получава, пък имат и Сирия и Ирак и искат да погълнат целия свят. Най-много да се задавят.
Павлин Георгиев

Назад към Няма да чуем истината, ако сами не я казваме!